KD služby

Vladimír David, Nábřeží 1342, 763 61 Napajedla, tel./fax: 577 944 507, mobil: 603 512 085, e-mail: strechy@zlinsko.com

KD služby

Tesařské práce

KD SLUŽBY provádějí veškeré tesařské práce na střechách všech typů, sklonů a konstrukčních provedení za použití kvalitního dřeva a osvědčených technologických postupů. O kvalitě provedení svědčí četné reference.

Krovy, tesařské systémy a střešní konstrukce, styčníky

Provedením bezchybné pokládky či montáže kvalitní krytiny na pevnou a zdravou dřevěnou konstrukci vznikne bytelná a odolná střecha s dlouhou životností. Kvalita dřevěné střešní konstrukce má zásadní vliv na užitnou hodnotu, trvanlivost a stabilitu celého díla. Přesná montáž krovů a všech tesařských prvků do značné míry rozhoduje o statických parametrech střechy, o její schopnosti spolehlivě a dlouhodobě nést příslušné zatížení instalovanou střešní krytinou. Firma KD SLUŽBY dodává dřevěné krovy všech typů a velikostí a veškeré střešní konstrukce na jakýkoli typ střechy pro rodinné domy, panelové domy, hospodářské stavby, dílny, firemní budovy… Vedle klasických střešních systémů zabezpečujeme i dodávku a montáž styčníkových konstrukcí, které se uplatní zejména na průmyslových objektech.

Tesařské novostavby, rekonstrukce stavební úpravy i opravy

Kromě kompletních dodávek nových střešních konstrukcí jsou předmětem naší nabídky i tesařské opravy, rekonstrukce a částečné výměny poškozených, narušených a zchátralých tesařských staveb a systémů. Zručnost našich tesařů se uplatní i při budování konstrukcí pro střešní nástavby, přístavby a podkrovní vestavby na nových i dříve postavených střechách.Součástí naší nabídky jsou i tesařské konstrukce pro dřevěné stavby využívané nejčastěji v exteriérech obytných domů – verandy, přístřešky, pergoly a altány.

Tesařské práce v prvotřídní kvalitě a na míru

Každá tesařská zakázka je firmou KD SLUŽBY realizována po důkladném a zodpovědném odborném posouzení výchozího stavu stávající konstrukce nebo nového stavebního záměru zákazníka. Dodávky a tesařské práce jsou po vyhodnocení všech konkrétních podmínek a vždy s ohledem na představy a přání zadavatele koordinovány podle optimalizovaného plánu zohledňujícího technické, časové a finanční možnosti. Naši tesaři ovládají dokonale montáž všech typů dřevěných střešních konstrukcí. Jsou proškoleni v potřebných řemeslných znalostech a dovednostech a odvádějí precizní práci zásluhou bohatých zkušeností a dlouhodobé praxe.
 

Novinky

Jsme registrováni v programu: Zelená úsporám.

Kontakt

Vladimír David
Komenského 1530, 763 61 Napajedla, Tel./fax: 577 944 507, Mobil: 603 512 085, e-mail: strechy@zlinsko.com

CZplus – pečeť dlouhodobé spolupráce a kvality
Cookies